Hakkımızda

Hakkımızda

Otto Bagno'ya hoş geldiniz, sektörde süreçleri ve karar verme süreçlerini akışkan hale getirme ve optimize etme vizyonu olan tutkulu sektör profesyonelleri tarafından kurulan bir organizasyondur. Hantal ve geleneksel prosedürleri ortadan kaldırarak büyümeyi ve verimliliği sağlamayı amaçlıyoruz. Bireysel deneyimlerimiz ve fikirlerimiz, Otto Bagno'nun temelini oluşturdu ve dinamik ve açık yaklaşımımız ile yatırımcılarımızın güveninini ve dikkatini çekti.

Sadece birkaç ay içinde, FFC teknolojisini kullanarak 17000 m²'den fazla bir üretim tesisinde üretime başlayarak vizyonumuzu gerçeğe dönüştürdük ve yumuşak, kolay temizlenebilen beyaz ve renkli glaze yüzeyler ürettik. Verimliliğe ve optimize etmeye odaklanmamız sayesinde başlangıç üretim kapasitemizi 250.000'i geçen bir yıla çabucak iki katına çıkardık.

Müşterilerimize en yüksek kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmak için sektör içi ve dışındaki yenilikçi yaklaşımlar ve araçlarla büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Dünyanın ilham veren seramik markalarından biri olarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı ve unutulmazö sürdürülebilir bir iz bırakmayı hedefliyoruz.

Eğer sorularınız varsa veya bizimle iletişim kurmak isterseniz, lütfen info@ottobagno.com adresine e-posta göndermeyi düşünmeyin. Sizden haber almaktan memnuniyet duyarız!

Bize Ulaşın

Ürünlerimizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Eğer sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen aşağıdaki formu doldurun ve mümkün olduğu kısa sürede bir temsilcimiz size geri dönecektir. Seramik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.